HakkımızdaFotoalisveris.com bir Girginler markasıdır. 1999 yılında şahıs firması olarak başlayan ve 2007 yılında limited şirketi olan Girginler İns. Tem. Hiz. Tur. San. Tic. Ltd. Şti, merkezi Fethiye/Muğla’da olan ve hem yapı sektöründe hem de fotoğraf sektöründe faaliyet gösteren, stoklu çalışan, ithalat ve aynı zamanda toptan da satış yapan güçlü bir firmadır.


Girginler fotoğraf sektöründe, kumanda, adaptör, konvertör, filtre, reflektör, çadır ve benzeri pek çok ürünü de bizzat kendisi ithal etmektedir.

Sigma resmi Türkiye distribütörü Fotopro, Slik ve Delsey resmi Türkiye distribütörü Globus’un Yetkili Satış Bayisidir. Raypro’nun da (raypro.com.tr) Türkiye Ana dağıtıcısıdır.

Dünyanın en önde gelen sertifika sağlayıcılarından (Certificate Authority - CA) biri olan Comodo tarafından gerçekleştirilen kapsamlı ve titiz bir onay sürecini aşarak Extenden Validation SSL sertifikasını almıştır ve fotoalisveris.com.tr’ye müşteriler giriş yaptığında adres çubuğunda yeşil şirket ünvanını görebilmektedir.

Fotoalisveris.com.tr sitesi 2048-bit şifreleme ile müşterilerinin gizliliğini korumaktadır.

 
Kaliteli, güvenli ve mutlu bir alışveriş deneyimi yaşamanız dileğiyle..

Mustafa Girgin
İnternet Satış Müdürü